Yaz Okulu
Yaz Okulumuz başlıyoor...
Programlarımız
Yaz Okulu fotoğraflar
Yaz Okulu Videolar
Yaz Okulu Etkinlikler
Yaz Okulu Duyurular
 
 
   
   
   
 
 
Programlarımız
 

 

Yaz Programımız Başlıyor...

3-4 yaş grubu

 

SAAT

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:00-09:00

Kahvaltı

Kahvaltı

Kahvaltı

Kahvaltı

Kahvaltı

09:10-09:50

Etkinsel oyun-

Jimnastik

Etkinsel oyun-Jimnastik

Etkinsel oyun-

Jimnastik

Piknik/doğa yürüyüşü/ geziler

Etkinsel oyun-

Jimnastik

10:00-11:00

El sanatları

Sinema saati

Pasta yapımı

Piknik/doğa yürüyüşü/ geziler

Bilişsel gelişim

oyunu

11:10-11:30

Dini hikayeler

Satranç

Hikaye saati

Piknik/doğa yürüyüşü/ geziler

İngilizce

11:30-11:50

Drama

Bilişsel gelişim oyunu

Drama

Piknik/doğa yürüyüşü/ geziler

Fen- doğa

etkinliği

12:00-13:00

Öğle yemeği

Öğle yemeği

Öğle yemeği

Öğle yemeği

Öğle yemeği

13:00-15:30

Uyku

Uyku

Uyku

Uyku

Uyku

15:30-16:00

İkindi kahvaltısı

İkindi kahvaltısı

İkindi kahvaltısı

İkindi

kahvaltısı

İkindi

kahvaltısı

16:00-17:00

Müzik, dans, şarkı yarışması

Sportif faaliyetler

Müzik, dans, şarkı yarışması

Dini eğitim

Sportif

faaliyetler

6-8 yaş grubu

SAAT

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:00-09:00

Kahvaltı

Kahvaltı

Kahvaltı

Kahvaltı

Kahvaltı

09:00-10:00

Etkinsel oyun

Jimnastik

Yüzme

Piknik/doğa yürüyüşü/tarihi geziler

Jimnastik

10:10-11:00

Dini eğitim

Dini eğitim

Sanat etkinliği

Piknik/doğa yürüyüşü/tarihi geziler

Satranç

11:00-12:00

Bilişsel gelişim oyunu

El sanatları

Türkçe dil etkinliği

Piknik/doğa yürüyüşü/tarihi geziler

Sanat etkinliği

12:00-13:00

Ögle yemegi

Ögle yemegi

Ögle yemegi

Piknik/doğa yürüyüşü/tarihi geziler

Ögle yemegi

13:15-14:00

Sinema

Hikaye saati

Satranç

Piknik/doğa yürüyüşü/tarihi geziler

Dini eğitim

14:00-15:00

İngilizce

Bilgisayar

Dini eğitim

Piknik/ doğa yürüyüşü/tarihi geziler

Yüzme

15:10-16:00

Pasta yapımı

Basketbol/futbol

Müzik

Piknik/doğa yürüyüşü/tarihi geziler

Sinema

16:00-16:30

İkindi kahvaltısı

İkindi kahvaltısı

İkindi kahvaltısı

Piknik/doğa yürüyüşü/tarihi geziler

İkindi kahvaltısı

16:30-17:00

Voleybol/futbol

Şarkı yarışması

Badminton

Piknik/doğa yürüyüşü/tarihi geziler

Dans yarışması

10-12 yaş yaş grubu

SAAT

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:00-09:00

Kahvaltı

Kahvaltı

Kahvaltı

Kahvaltı

Kahvaltı

09:00-10:00

Fen ve doğa etkinlikleri

Müzik

Yüzme

Piknik/doğa yürüyüşü/tarihi geziler

Türkçe dil etkinliği

10:10-11:00

Satranç

Bilgisayar

Sanat etkinliği

Piknik/doğa yürüyüşü/tarihi geziler

Satranç

11:00-12:00

Dini eğitim

El sanatları

İngilizce

Piknik/doğa yürüyüşü/tarihi geziler

Dini eğitim

12:00-13:00

Ögle yemegi

Ögle yemegi

Ögle yemegi

Piknik/doğa yürüyüşü/tarihi geziler

Ögle yemegi

13:15-14:00

Sinema

Dini eğitim

Satranç

Piknik/doğa yürüyüşü/tarihi geziler

Kitap okuma saati

14:00-15:00

İngilizce

Bilişsel gelişim oyunu

Dini eğitim

Piknik/ doğa yürüyüşü/tarihi geziler

Yüzme

15:10-16:00

Pasta yapımı

Badminton

Bilgisayar

Piknik/doğa yürüyüşü/tarihi geziler

Sinema

16:00-16:30

İkindi kahvaltısı

İkindi kahvaltısı

İkindi kahvaltısı

Piknik/doğa yürüyüşü/tarihi geziler

İkindi kahvaltısı

16:30-17:00

Voleybol/futbol

Şarkı yarışması

Basketbol/futbol

Piknik/doğa yürüyüşü/tarihi geziler

Dans yarışması

 

 

 
Bu Sayfayı Paylaş
 
   
 
 
Anasayfaİletişim Site Haritası