Temizlik
 
Kartanesi Kreşi 'nde okulun tamamı ve kullanılan oyuncaklar periyodik olarak alerji yapmayan deterjanlar ve ameliyathaneleri arındırmada kullanılan zararsız temizlik malzemeleri ile titizlikle temizlenir.Temizlik personeline hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla hizmet içi seminer programları düzenlenir.

HİJYEN
Okulumuz, hizmet sunduğu kişilerin küçük yaş grubu olduğunun bilincinde olarak, kuruluşundan bugüne kadar, hijyen koşullarına en üst düzeyde önem vermeye ve özen göstermeye devam etmiştir.
Okul içersinde kullanmış olduğumuz eşyalar anti-bakteriyel özellik taşımaktadır. Ayrıca okula geldiğimizde, kirli ayakabılarımızı çıkartıp temiz ayakkabılarımız giyiyoruz; okulumuza gelen misafirlerden de galoş giymelerini rica ediyoruz. Böylece gün içerisinde yere oturup kalkan miniklerimiz için daha steril bir ortam yaratmış oluyoruz.
Okulumuzda, gün içerisindeki ani kirlenmelere karşı hazırda bekleyen temizlik görevlimiz, akşam çocuklarımız okuldan ayrıldıklarında binanın temizlenmesi ve toparlanmasıyla ilgilenirken, haftasonunda da binanın genel temizliğini yapmaktadır. Kullandığımız temizlik malzemeleri anti-bakteriyel olup, "etkisi uzun süren temizlik" sağlama amacı gütmektedir.

 
 
Bu Sayfayı Paylaş
 
   
 
 
Anasayfaİletişim Site Haritası